اولین و کامل ترین فروشگاه ابزار ساخت طلا و جواهر

خواص طلا

طلا داراي سازگاري بالايي است.

به همين دليل پزشکان از آن به عنوان پايداري در برابر خوردگي اعضاي بدن استفاده مي‌کنند. هنگامي که طلا در درون بدن قرار بگيرد هيچ گونه واکنش شيميايي از خود نشان نمي‌دهد .و همچنين بدن انسان نيز هيچ مشکلي با آن ندارد. طلا تمامي جريان الکتريسيته را از خود عبور مي‌دهد. و از آن به عنوان بهترين هادي ياد مي‌کنند.

اين فلز بسيار انعطاف‌پذير است. و به همين دليل از آن براي درست کردن انواع قطعات پزشکي که نياز به دقت بالا دارند استفاده مي‌شود. تمامي الکترون‌هاي طلا در زير ميکروسکوپ ديده مي‌شوند .که اين نشان دهنده رسانا بودن آن است .که البته هيچ فلزي به اندازه طلا به اين اندازه قدرت رسانا ندارد.پژوهش هاي فراوان علمي ديگر نشان مي دهد که اشعه هاي طلا نقش منفي بر روي هورمون هاي جنسي مردان دارد درحالي که اشعه هاي عنصر «نقره» بر مردان و زنان چنين تأثيري ندارد. رسول اکرم(ص) قرن ها پيش درباره اين موضوع فرمودند: طلا براي مردان امتم حرام و براي زنان امتم حلال است؛ اين مطلب ميزان اهميت و فايده احکام اسلامي را ثابت مي کند.

انسان ها فهمیدند که گذاشتن طلا و یا گرد طلا میتواند جلوی عفونت زخم ها را بگیرد . و به ترمیم زخم ها کمک زیادی میکند. آن ها همچنین فهمیدند که با بستن طلا به زخم ها و خراش های شدید میتوان به کاهش درد نیز کمک کرد.

در بسیاری از مواقع با گرگرفتگی و سایر مشکلات بدن روبرو می‌شوید. که ناشی از  تغییرات بدن است. طلا کمک می‌کند .تا از این مشکل جلوگیری کنید .و به طور طبیعی دمای بدن‌تان را حفظ کنید. به عنوان مثال، زنانی که یائسگی را پشت سر می گذارند، دچار گرگرفتگی می شوند. یکی از فواید طلا در خانم های یائسه کمک به کاهش گرگرفتگی است. در خانم هایی که هنوز در سن باروری هستند نیز استفاده از طلا میتواند به تنظیم دمای بدن در دوره های ماهانه کمک کند. بنابراین یکی از خواص فلز طلا برای خانم ها کاهش درد و گرگرفتگی یا تنظیم دما است.

افرادی که آرتروز دارند .درد زیادی متحمل می شوند .که استفاده درست و طبیعی از انگشتان دست و پاها را برای آنها غیرممکن می کند. آویختن و استفاده از طلای ۲۴ عیار یا قرار گرفتن آن در معرض پوست ناحیه دچار آرتروز، خاصیت تسکین دهنده ای دارد .و علائم نامطلوب مرتبط با آرتروز را کاهش می دهد. در این خصوص محققان مطالعاتی انجام داده اند که نتایج مثبتی برای بیماران آرتروزی داشته است.

مقالات مرتبط

ریخته کاری مکشی دوکاره

ریخته کاری مکشی دوکاره فروشگاه طلاتولز، اولین و کامل ترین مرجع فروش ابزارآلات و تجهیزات ساخت طلا و جواهر www.tala-tools.com...
بیشتر بخوانید
گرانولاسیون یا دانه سازی طلا فروشگاه طلاتولز، اولین و کامل ترین مرجع فروش ابزارآلات و تجهیزات ساخت طلا و جواهر...
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام طلاتولز : @abzar_bayani.official

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

X